Harjoitusohjelma

Kesäharjoittelu 2020 ryhmäkohtainen ohjelma


 

Mikropojat 2011-2012

Jakso 1: Ke 17:20-18:35 (+ vapaa heittelyvuoro Ti 16-17:15)

Jakso 2 & 3: Ke 16:40-17:55 (+ Ti 18-19 vapaa heittelyvuoro)

Mikrotytöt 2011-2012

Jakso 1: Ti 17:20-18:35 (+ vapaa heittelyvuoro Ke 16-17:15)

Jakso 2 & 3: Ti 16:40-17:55 (+ Ke 18-19 vapaa heittelyvuoro)

Minipojat 2010

Jakso 1: Ma 17:20-18:35 & To 17:20-18:35

Jakso 2 & 3: Ma 15:20-16:35 & To 15:20-16:35

Minitytöt 2010

Jakso 1: Ma 18:40-19:55 & To 16:00-17:15

Jakso 2 & 3: Ma 16:40-17:55 & To 14:00-15:15

Minipojat 2009

Jakso 1: Ma 17:20-18:35 & To 17:20-18:35

Jakso 2 & 3: Ma 15:20-16:35 & To 15:20-16:35

Minitytöt 2009

Jakso 1: Ma 18:40-19:55 & To 16:00-17:15

Jakso 2 & 3: Ma 16:40-17:55 & To 14:00-15:15

Pojat 2008

Jakso 1: Ma 16:00-17:15 & Ke 18:40-19:55 & Pe 17:45-18:25 (etäharjoitus)

Jakso 2 & 3: Ma 17:00-18:00 Kisis A & Ti 14:00-15:15 (Meikku) & Ke 16:40-17:55 (Meikku) & Pe 17:45- 18:25 (etäharjoitus)

Tytöt 2008

Jakso 1: Ti 18:40-19:55 & Ke 17:20-18:35 & Pe 17:45-18:25 (etäharjoitus)

Jakso 2 & 3: Ma 18:00-19:00 Kisis A & Ti 16:40-17:55 (Meikku) & Ke 15:20-16:35 (Meikku) & To 17:00- 18:00 Kisis A & Pe 17:45-18:25 (etäharjoitus)

Pojat 2007

Jakso 1: Ti 16:00-17:15 & To 18:40-19:55 & Pe 17:45-18:25 (etäharjoitus)

Jakso 2 & 3: Ma 14:00-15:15 (Meikku) & Ke 17:00-18:00 Kisis A & To 16:40-17:55 (Meikku) & Pe 17:45-18:25 (etäharjoitus)

Tytöt 2007

Jakso 1: Ti 18:00-19:30 (Paltsi) & To 18:00-19:30 (Paltsi) & Pe 17:45-18:25 (etäharjoitus)

Jakso 2 & 3: Ti 18:00-19:30 (Paltsi) & Ke 18:00-19:00 Kisis A & To 18:00-19:00 Kisis A & Pe 17:45- 18:25 (etäharjoitus)

Pojat 2006

Jakso 1: Ti 17:20-18:35 & Ke 16:00-17:15 & Pe 17:00-17:40 (etäharjoitus)

Jakso 2 & 3: Ti 15:20-16:35 (Meikku) & Ke 17:00-18:00 Kisis A & To 16:40-17:55 (Meikku) & Pe 17:00- 17:40 (etäharjoitus)

Tytöt 2006

Jakso 1: Ti 18:00-19:30 (Paltsi) & To 18:00-19:30 (Paltsi) & Pe 17:00-17:40 (etäharjoitus)

Jakso 2 & 3: Ti 18:00-19:30 (Paltsi) & Ke 18:00-19:00 Kisis A & To 18:00-19:00 Kisis A & Pe 17:00- 17:40 (etäharjoitus)

Tytöt U16-19

Jakso 1: Ma 18:00-19:30 (Paltsi) & To 19:30-21:00 (Paltsi) & Pe 17:00-17:40 (etäharjoitus)

Jakso 2 & 3: Ma 18-19:30 (Meikku) & Ti 17:30-19 Kisis B & To 19:30-21:00 (Paltsi) & Pe 17:00-17:40 (etäharjoitus)

 

 

Ulkoharjoitukset järjestetään Meilahden Liikuntapuiston sekä Munkkiniemen Paltsin koripallo- ja urheilukentillä. Sisäharkat Kisahallilla ja Pirkkolan Uimahallilla. Etäharjoitukset toteutetaan digitaalisesti valmentajan ohjeistuksen mukaisesti.
Kaikki harjoitukset Meikussa ellei erikseen mainittu.

Meikku: Zaidankatu 9
Paltsi: Kadetintie 2