Hallitus|Valmentajat

Salivuorot

Joukkueiden harjoitusvuorot 2018-2019 (muutokset mahdollisia)

Löydä oman ikäluokkasi joukkuesivu TÄÄLTÄ ja ilmoittaudu mukaan joukkueeseen! 

 

Joukkue ja ikäluokka / Viikonpäivä ja kellonaika / Sali ja osoite

(Salivuorojen yhteydessä joukkueilla oheisharjoittelua. Tarkemmat aikataulut ja tiedot joukkuekohtaisesti löytyy joukkueiden omilta sivuilta)

Torpan Poikaset 2013-2014MA 18-19Lågstadie, Lokkalantie 9
 PE 18-19Lågstadie, Lokkalantie 9
   
Pojat 2011-2012MA 18-19MYK, Laajalahdentie 21
 PE 18-19MYK, Laajalahdentie 21
   
Tytöt 2011-2012TI 17-18HRSK, Raumantie
 PE 17-18MYK, Laajalahdentie 21
   
Tytöt 2010MA 17-18Lågstadie, Lokkalantie 9
 PE 17-18MYK, Laajalahdentie 21
   
Pojat 2010KE 16:30-17:30HRSK, Raumantie
 PE 19-20Lågstadie, Lokkalantie 9
   
Tytöt 2009TI 18:30-19:30Pikku Huopalahden ala-aste, Tilkankatu
 PE 18:30-19:30Högstadie, Solnantie 18-20
   
Pojat 2009MA 19-20Lågstadie, Lokkalantie 9
 KE 16:30-17:30HRSK, Raumantie
 PE 17-18Lågstadie, Lokkalantie 9
   
Tytöt 2008MA 18-19MYK, Laajalahdentie 21
 TI 18-19Haagan peruskoulu, Isonnevantie
 PE 18-19MYK, Laajalahdentie 21
   
Pojat 2008MA 17-19Högstadie, Solnantie 18-20
 KE 17-19HRSK, Raumantie
 PE 17-18:30Pikku Huopalahden ala-aste, Tilkankatu
   
Tytöt 2007MA 19-20MYK, Laajalahdentie 21
 TI 17-18Haagan peruskoulu, Isonnevantie
 PE 16:45-18MYK, Laajalahdentie 21
   
Pojat 2007MA 18:15-20Högstadie, Solnantie 18-20
 TI 16:45-18Högstadie, Solnantie 18-20
 PE 18:30-20Märsky, Mäkeläntie 47
   
Tytöt 2006TI 17-18:30Pikku Huopalahden ala-aste
 KE 19-21MYK, Laajalahdentie 21
 TO 17-19Lärkan, Isonnevantie 22
 PE 19:30-20:45Högstadie, Solnantie 18-20
   
Pojat 2006MA 18:15-20Högstadie, Solnantie 18-20
 TI 17:15-19:15Högstadie, Solnantie 18-20
 TO 17-19Steiner, Paraistentie 3
 PE 18:45-20Märsky, Mäkeläntie
   
Pojat 2003-2005 (U16)MA 17-18:30A-Kisahalli, Paavo Nurmenkuja 1
 TO 17-19A-Kisahalli, Paavo Nurmenkuja 1
 PE 17-18Metropolia, Vanha Viertotie 23
   
   
 Tytöt 2003-2004 (U16)TI 18:30-20:30Metropolia, Vanha Viertotie 23
 KE 18-19:40B-Kisahalli, Paavo Nurmenkuja 1
 TO 19:30-20:45Kampin Liikuntakeskus, Malminkatu
 PE 17:30-18:45Märsky, Mäkelänkatu
   
Tytöt 2002 (U17)TI 18:30-20:30Metropolia, Vanha Viertotie 23
 KE 19-20:40B-Kisahalli, Paavo Nurmenkuja 1
 TO 19:30-20:45Kampin Liikuntakeskus, Malminkatu
 PE 17:30-18:45Märsky, Mäkelänkatu

 

Vapaat yksilöharjoitteluvuorot:

ToPo Mondays19-20 MYK 1/2
ToPo Wednesdays17:30-19 AK
ToPo Sundays16:30-18 HS

 

Ilmoita joukkueeltasi vapaaksi jäävä salivuoro