Hallitus|Valmentajat

Joukkueenjohdot

Valmennustiimit kaudella 2017/2018

 

ToPo Miehet edustus:

Päävalmentaja                      Pekka Konttinen

Valmentaja                            Markus Rautala

Fysiikkavalmentaja               Aleksi Moilanen

Osteopaatti                           Joonas Lahtinen

Fysioterapeutti                      Mikko Pehkonen / Teramus

Team Manager                     Julius Lehtonen

 

ToPo Naiset edustus:

Päävalmentaja                      Janne Rauramo

Valmentaja                            Antti Lindholm

Fysioterapeutti                      Mikko Pehkonen / Teramus

Team Manager                     Jukka Haarala

 

B-Tytöt:

Päävalmentaja                      Jomi Suhonen

Valmentaja                            Zdenka Cvetinovic

Fysiikkavalmentaja               Antti Lindholm

Joukkeenjohtaja                   Kaisa Mensonen, Ville Hailikari

Rahastonhoitaja                   Teija Laakso

 

C-Tytöt:

Päävalmentaja                      Jomi Suhonen

Valmentaja                            Jesse Suhonen

Valmentaja                            Nikke Tyry

Fysiikkavalmentaja               Antti Lindholm

Joukkeenjohtaja                   Sami Tenngren

Rahastonhoitaja                   Mika Myllyneva

 

C-Pojat:

Päävalmentaja                      Juuso Kauppinen

Valmentaja                            Julius Lehtonen

Joukkeenjohtaja                    Katariina Hannula

Tiedotusvastaava                  Pia Heikkurinen

Rahastonhoitaja                    Olli Andersson

 

MiniPojat 2006:

Päävalmentaja                      Timo Parviainen

Valmentaja                            Kari Vertio

Valmentaja                            Markus Rautala

Valmentaja                            Juha "Bobi" Levä

Joukkeenjohtaja                    Kalle Urpola

Rahastonhoitaja                    Olli Andersson

 

MiniTytöt 2006:

Päävalmentaja                      Jade Suhonen

Valmentaja                            Meri Järvimaa

Valmentaja                            Kimmo Rautiainen

Valmentaja                            Kirsi Nordberg

Joukkeenjohtaja                    Anna Ahlava

Rahastonhoitaja                    Liisa Latva

 

MiniPojat 2007:

Päävalmentaja                      Antti Lindholm

Valmentaja                            Jomi Suhonen

Joukkeenjohtaja                    Marko Rautapää

Rahastonhoitaja                    Maria von Bonsdorff

 

MiniTytöt 2007:

Päävalmentaja                      Zdenka Cvetinovic

Valmentaja                            Enni Talvitie

Valmentaja                            Nora Westerback

Joukkeenjohtaja                    Heidi Pokkinen, Tessa Lybeck,

Rahastonhoitaja                    Sanna Seitsonen

 

MikroPojat 2008:

Päävalmentaja                      Timo Parviainen

Valmentaja                            Elmo Innanen

Joukkeenjohtaja                    Johanna Laune, Outi Kuusisto

Rahastonhoitaja                    Heli Väänänen

 

MikroTytöt 2008:

Päävalmentaja                      Enni Talvitie

Valmentaja                            Zdenka Cvetinovic

Joukkeenjohtaja                    Laura Nummi

Rahastonhoitaja                    

 

Mikropojat 2009:

Päävalmentaja                      Elmo Innanen

Valmentaja                            

Joukkeenjohtaja                    Jaakko Santala

Rahastonhoitaja                    Sanna Ääri

 

MikroTytöt 2009:

Vastuuvalmentaja                 Jade Suhonen

Valmentajat                           S. Pitkänen, L. Mensonen, A. Aryal, I. Manni

Joukkeenjohtaja                    Mia Gardziella

Rahastonhoitaja                    Annette Blencowe

 

SupermikroPojat 2010-2011:

Vastuuvalmentaja                 Pekka Konttinen

Valmentajat                           Olli Raito, Elmo Innanen

Joukkeenjohtaja                    Antti Pesonen

Rahastonhoitaja                    

 

SupermikroTytöt 2010-2011:

Vastuuvalmentaja                 Stella Kaminen

Valmentajat                           Anni Lappalainen

Joukkeenjohtaja                    Mia Gardziella

Rahastonhoitaja                    Annette Blencowe

 

Torpan Poikaset 2012-2013:

Vastuuvalmentaja                 Tuomas Venhola

Valmentaja                            Jomi Suhonen

Valmentaja                            Zdenka Cvetinovic

Apuvalmentajat                     S. Pitkänen, L. Mensonen, A. Aryal, I. Manni

Joukkeenjohtaja                    Anne Kaikkonen

Rahastonhoitaja                    Jukka Punamäki